PROGRAMOK- szeptember 1.

0901

Nagyszínpad
19.00    Primadonnák

Krúdy Kamara
18.00    M/ámor, vagy amit akartok

Krúdy Kamara
22.00    M/ámor, vagy amit akartok

Művész Stúdió
17.00    Irodalmi kávéház IV.

Kossuth tér – színpad
19.00    Jónás Vera

Kossuth tér – színpad
20.30    Budapest Bár

Kossuth tér
15.30    Karikaturisták

Kossuth tér
15.30    Pantomimesek

Kossuth tér
15.30 – 19.00    Törpakrobatika

Kossuth tér
17.00    Focizsonglőr

Kossuth tér
17.00    “Mindannyian mások vagyunk”

Kossuth tér
23.30    Tűzzsonglőrök

Korzó Színpad
15.00    A király nyulai

Korzó Színpad
16.30    “Kiment a ház az ablakon…”

Korzó Színpad
17.30    Folkfusion Band

Bessenyei tér
18.40    Térzene

Móricz Zsigmond Színház Galéria
18.30    Nemlétező Tárgyak Tárlata

Városi Galéria
9.00 – 17.00    Szín-Képek

Pál Gyula Terem
9.00 – 17.00    Ösztöndíjasok

Nyíregyházi Egyetem – Kodály terem
17.00    Pipin

Cinema City
15.30    Éjszakám a nappalod

Cinema City
18.30    Fák jú tanár úr 2

Krúdy Gyula Art Mozi
17.30    Anyák napja

Dózsa György utca 1-3.
16.00    Aszfaltakrobaták

Dózsa György utca 1-3.
17.30    Aszfaltakrobaták

Városháza előtt
16.00    Street Comedy show

Városháza előtt
17.30    Street Comedy show

Városalapítók tere
15.30 – 18.55    Utcazenészek

Városalapítók tere
17.30    Agni Triom Duo

Korzó Bevásárlóközpont
14.00 – 24.00    Vidor Falu

Korzó Bevásárlóközpont
17.00    Slackline

Mustárház
10.00    Dió Trió

Móricz Zsigmond Megyei Könyvtár
9.00 – 18.00    Titkok a titokról

Tiszakanyári Sün Balázs Napköziotthonos Óvoda
11.00    Makacska kakaska

Bököny Művelődési Ház és Könyvtár
11.00    Tancika Marcika

Geszteréd Gajdos János Művelődési Ház
15.00    Tancika Marcika

Hodászi Eszterlánc Egységes Óvoda és Bölcsőde
15.00    A székely menyecske meg az ördög

Kántorjánosi Művelődési Ház
11.00    A székely menyecske meg az ördög

Kékcske Arany János Általános Iskola
9.00    Makacska kakaska

Mustár FM, FM 89.6
0.00 – 24.00    Best of VIDOR

Related posts

Leave a Comment